תושב קרית-גת בן 27 חשוד שתקף מינית נשים

תושב קרית-גת בן 27 חשוד שתקף מינית נשים, ובהן גם קשישות. בתום חקירה סמויה נעצר בתחילת השבוע הצעיר, בחשד שביצע מעש...
לכתבה המלאה...

עובדת זרה חשודה שתקפה קשישה בת 92 בקרית גת

עובדת זרה בת 34, נעצרה בחשד שתקפה קשישה בת 92, שבה היא מטפלת בארבע השנים האחרונות - זאת בעקבות תלונה שהגישה משפחת ...
לכתבה המלאה...

שוטרי קריית גת אימצו קשיש ערירי

  באחד מלילות השבוע, תחת מזג אוויר סוער, הבחינו שוטרי תחנת קריית גת בקשיש מוטל על הקרקע ורטוב עד לשד עצמותיו....
לכתבה המלאה...

סיום עבודות התשתית ברכבת ישראל

ביום ראשון, 18.12, נהנו נוסעי הרכבת בתחנות באר שבע, להבים וקריית גת מקפה ומאפה על הבוקר. המדובר במהלך שיזמה רכבת י...
לכתבה המלאה...

חדשות קרית גת
חגי נהרג בחילוץ בשריפה בכרמל PDF הדפסה דוא
חדשות - חדשות קרית גת
שישי, 03 דצמבר 2010 14:05

dscn0166.jpgחגי ג'ורנו, בן 28 מקריית-גת, עוד הספיק להגיד לאשתו שהוא נוסע לחיפה לחלץ את האסירים בכלא דמון. קרובי משפחה ומכרים הגיעו לבית המשפחה, עוד לפני שלהוריו נמסרה ההודעה כי הוא נספה באסון בכרמל. חגי, שהיה צוער בקורס קצינים של שירות בתי הסוהר, הותיר אחריו אשה וילדה קטנה. חגי ג'ורנו יובא למנוחות היום בשעה 12:00 בבית העלמין הצבאי בעירו.

 

 
פרויקט 'מחשב לכל ילד' העניק השבוע 58 מחשבים חדשים לילדי קרית גת PDF הדפסה דוא
חדשות - חינוך
שלישי, 30 נובמבר 2010 09:55

פרויקט 'מחשב לכל ילד' העניק 58 מחשבים חדשים לילדי קרית גת בטקס חגיגי.
ערכת המחשב כוללת: מחשב חדש, קורס הדרכה של 60 שעות במיומנויות השימוש במחשב לילדים ולהוריהם, סל של תוכנות ולומדות ומנוי לספריות מקוונות, חיבור לאינטרנט וכן אחריות ותמיכה טכנית בבית המשפחה למשך שלוש שנים.
הטקס נערך במעמד משה גבאי, מנהל רווח החינוכית, רחל גבאי, רכזת הפרויקט ומנהל אזור דרום בפרויקט 'מחשב לכל ילד', גל בן משה. המשתתפים העניקו תעודות השתתפות ותעודות הצטיינות לילדים בקורס מיומנויות השימוש במחשב המוענק על ידי הפרויקט כחלק מהערכה.
בשנות פעילות הפרויקט הוענקו למעלה מ- 40,000 ערכות מחשב ב- 170 ישובים שונים ברחבי הארץ בין התורמים המרכזיים של הפרויקט: מיקרוסופט ישראל, שתורמת את כל תוכנות המחשבים לפרויקט משנת 1996, קרן אדמונד ג'יי ספרא, קרן ג'ון גנדל, בזק, מפעל הפיס ועוד.

קרא עוד...
 
ראש עירית קריית גת מביע את מחאתו כנגד הניסיון להצדיק חרם תרבותי על העיר אריאל PDF הדפסה דוא
חדשות - חדשות
שני, 15 נובמבר 2010 12:24

במכתב שפרסמו ראשי עיריות קריית מלאכי, אילת, דימונה, קריית גת, נתיבות, אופקים וגדרה, נכתב: "אנו מביעים את מחאתנו כנגד הניסיון להצדיק חרם תרבותי על העיר אריאל ועל תושביה. תרבות כוחה בכך שהיא תרבות לכל ואינה בוררת את קהליה, לא משנה היכן הם יושבים".
הכותבים אף מחזקים את שרת התרבות לימור לבנת על פעולתה למתן שוויוניות במתן התרבות לכלל אזרחי המדינה, כלשונם. לדברי ראשי הערים אין "להחרים את המחרימים", אלא לפעול להפסקת החרמות, למציאת מכנה משותף ולקיום דיאלוג.
בתוך כך, הפגישה בין ראשי הרשויות למנהלי התיאטראות ברחבי הארץ, תתקיים מחר במרכז השלטון המקומי. לפגישה, אותה יזם יו"ר מרכז השלטון המקומי וראש עריית מעלות תרשיחא, שלמה בוחבוט, צפויה להגיע גם שרת התרבות לימור לבנת, אשר ענתה הבוקר בחיוב על ההזמנה להשתתף במפגש הטעון.
אתמול, יצאו שורה של ראשי רשויות ברחבי המדינה בקריאה להחרים את חותמי המכתב. ראשי הרשויות החליטו לא לזמן את האמנים להשתתף באירועי תרבות. "לא יכול להיות שקבוצת אנשים חושבת שהיא הקול השפוי היחיד במדינה, הם לא המציאו את החוכמה", אמר יוזם המהלך, ראש עיריית רמת השרון איציק רוכברגר.
רוכברגר שוחח אתמול עם ראשי הרשויות של נס ציונה, אלפי מנשה, יהוד, להבים, נצרת עילית
ואילת ואלה הביעו בפניו נכונות להשתתף בחרם. הבוקר ישוחחו ראשי הרשויות עם מנהלי אגפי התרבות ויורו להם לא להזמין את האמנים החתומים על המכתב להופיע בתחומי היישוב.
"דיברתי כבר אתמול עם רבים מחבריי ראשי הערים. אנחנו מוקיעים ומגנים את התופעה הזו של אותם אמנים ואנשי רוח נגד הגעה לאריאל ואת הקריאות החדשות נגד שרת התרבות לימור לבנת", הבהיר אתמול רוכברגר

 

 
הושקה התוכנית 'חושבים חיובי' בקרית גת PDF הדפסה דוא
חדשות - חדשות קרית גת
שני, 15 נובמבר 2010 08:18
gat.jpg60 מתנדבים מאינטל יעניקו שיעורי עזר  לכ- 125 תלמידי תיכון בעיר בתחומי המתמטיקה, המדעים והאנגלית
בטקס פתיחה חגיגי שהתקיים לאחרונה באינטל קרית גת יצאה לדרך התוכנית 'חושבים חיובי' לשנת 2010 בקרית גת. שותפים לתוכנית מנהלי בתי ספר, מתנדבי אינטל, תלמידי בתי הספר "מאיר" ו"רוגוזין"  ואגף החינוך של עירית קרית גת.
התוכנית התקיימה עד כה בביה"ס "מאיר" ולאור הצלחת התוכנית הורחבה לתיכון מקיף "רוגוזין" עם מתנדבים נוספים מאינטל שהצטרפו לתוכנית.
תוכנית 'חושבים חיובי' היא חלק מיוזמה כלל ארצית של אינטל לקידום ההישגים בתחומי המתמטיקה, המדעים והאנגלית בבתי הספר התיכוניים בישראל והיא פועלת גם בקרית גת.
התוכנית זכתה עד כה להצלחה מרשימה בקרית גת. מנהלת בית הספר "מאיר"  רחל מויאל בירכה את המתנדבים באינטל ואת השותפות האמיצה עם החברה לטווח ארוך בתוכניות חינוך נוספות אשר מסייעות לקידום מצוינות ולמוביליות חברתית ותעסוקתית בקרב התלמידים. היא סיפרה שכאשר  הגיעו אליה תוצאות הבגרות במתמטיקה בכיתה י עם ציונים של 100 לכל התלמידים, חשבה שמדובר בטעות. היא ביקשה להוציא דו"ח חדש עד שהסתבר שמדובר בתוצאות אמת ואכן כל התלמידים קיבלו ציון מעולה!  
מנכל"ית אינטל ישראל , מקסין פסברג , ביקשה להקריא ברכה לשותפים עקב שהותה בחו"ל. בדברי הברכה ציינה את חשיבות התוכנית והודתה למתנדבים על הפעילות הברוכה שלהם המובילה להישגים יוצאי דופן.
קרא עוד...
 
הנהג הואשם ברשלנות בתאונת הרכבת ליד קרית גת PDF הדפסה דוא
חדשות - חדשות קרית גת
חמישי, 04 נובמבר 2010 12:58

עפ"י כתב האישום, יעקב ישורון גרם למותם של 7 בני משפחת ברנשטיין לאחר שלא שם לב לאורות האזהרה ולרמזור, ולא עצר בקו עצירהtrain.jpg
פרקליטות מחוז דרום הגישה הבוקר (ה') בבית משפט לתעבורה בקריית גת כתב אישום נגד הנהג יעקב ישר ישורון המואשם בגרימת מוות ברשלנות של שבעת בני משפחת ברנשטיין לפני כשלושה חודשים בתאונת הדרכים שאירעה על מסילת הרכבת סמוך לקיבוץ גת. על פי כתב האישום התאונה אירעה עקב רשלנותו של הנאשם. 
בנוסף, מפרט כתב האישום את הצורות בהן באה לידי ביטוי רשלנותו של ישורון. בין היתר נטען כי הנאשם לא שם לב לדרך שלפניו, לא הבחין באותות האזהרה שהופעלו לפני מפגש הרכבת, לא עצר בקו העצירה לפני המחסום ולא שם לב שהרמזור לפני המפגש מהבהב למרות שהיה יכול להבחין לכך ממרחק של 200 מטרים לפחות. הפרקליטות אף הגישה בקשה לפסילץ רישיון נגדו.

 

קרא עוד...
 
קריית גת ציון לשבח לשוטרים PDF הדפסה דוא
חדשות - חדשות
שלישי, 28 ספטמבר 2010 13:49

.
מאת: שלום בר אבי.

s220.jpgהערב (ג) פעלו במקצועיות ובמהירות שוטרי הסיור של תחנת משטרת קריית גת. מרגע הודעת תושב העיר על חטיפת תיק בעיר ועד לסיום האירוע הזמן שחלף היה רק מספר דקות. כאמור בפעילות מהירה של שוטרי סיור קריית גת בעקבות דיווח על חטיפת תיק מאישה , נערכו סריקות במהלכן נעצר קטין בן 15 בחשד לחטיפת התיק ברשותו נתפס התיק שזוהה ע"י המתלוננת. בחקירתו הוא הפתיע אפילו את החוקרים שלו כאשר הודה ושיתף את החוקרים בעוד כ  חמישה מקרים נוספים. "התכשיט" נכלא בהוראת קמין המשמרת, להמשך חקירה במהלך הימים הקרובים מעצרו יוארך על ידי בית המשפט, ובכוונת המשטרה לתת לבית המשפט הצהרת תובע אשר בה יוכלו השוטרים לסיים את חקירתם ואף להגיש כתב אישום.

 
קריית גת באבל בני דודים בחייהם ובמותם לא נפרדו PDF הדפסה דוא
חדשות - חדשות
ראשון, 26 ספטמבר 2010 00:58

s209.jpg.
כתבת של "ידיעות אחרונות" ynet טובה דדון מסכמת את האסון הכבד במסיבה שתוצאותיה קשים במיוחד.  המבקרים במסיבות מכירים היטב את הבלונים שנמכרים ב-10 שקלים. "אנשים רעבים לזה כמו לאוכל. מי שחושב שזה אירוע בודד לא מבין את המציאות", סיפר ק' ל-ynet. החברים של עומר צור ואבישי קלומק בפייסבוק מזועזעים: "מוות על פארש בשנייה אחת מהירה". שני נערים בני 18, עומר צור ואבישי קלומק, חיפשו ריגוש בגז צחוק, ושילמו  (השבת) בחייהם. הם נמצאו מתים לצד חבר נוסף, ששאף איתם מגז מבלון גנוב, וניצל. גז הצחוק מוכר זה זמן רב בסצנת המסיבות, במיוחד מסיבות הטבע. ק' (שמו המלא שמור במערכת), תקליטן במסיבות טראנס וידידם של צור וקלומק, סיפר - על היקף התופעה - ה"היי" שגרם  להם לרצות עוד, והוביל לטרגדיה. "תיקלטתי במסיבה ברבדים ובדרך חזרה הביתה שמעתי על המקרה", תיאר ק' את הלילה. "אחד החברים סיפר שהשניים נעלמו ובאותה השעה התפרסמה הידיעה על מותם של שני בני אדם משאיפת גז צחוק. הוא הראה לי את הכתבה ואמר שזה בטוח שניהם".  לדבריו, "בשבוע שעבר הייתה מסיבה דומה בחצב שהיו בה כ-400 איש ושם מכרו את גז הצחוק הזה, כנראה שאתמול הם התלהבו ורצו שוב לשאוף ממנו. לפי מה שהבנתי זה אפילו אותו הבלון מהמסיבה בחצב".  על-פי החשד, שני חיילים גנבו את מכל הגז בו השתמשו השלושה לפני כשבוע ממרפאת שיניים במושב כפר ורבורג, ומכרו גז שהפיקו ממנו באותה מסיבה. בהמשך, החשודים שוחררו למעצר בית. ק', שמנגן במסיבות טראנס באזור, מכיר היטב את הפעילות באירועים הללו. גז הצחוק, הוא מספר,  היא תופעה שמזמן יצאה משליטה. "

קרא עוד...
 
גבר מקריית גת מואשם שאיים על מנהל אגף הרווחה בעירייה PDF הדפסה דוא
חדשות - פלילי
שלישי, 21 ספטמבר 2010 13:11

גבר בן 45 מקריית גת נעצר בחשד שאיים בטלפון על מנהל אגף הרווחה בעירייה, וכי הגיע למשרדי הרווחה בעיר ואיים לפגוע במנהל ובמשפחתו בפני העובדים במקום.
כתב אישום הוגש נגדו בבית משפט השלום באשקלון. מעצרו הוארך בחמישה ימים.

 

 
עובדי נגריית תדהר בקרית גת מתבצרים במפעל PDF הדפסה דוא
חדשות - חדשות
רביעי, 15 ספטמבר 2010 22:26

העובדים טוענים כי זכויות הפנסיה שלהם נפגעו בשנה האחרונה לאחר שהמפעל נקלע למשבר, והם חוששים שספקים שלא קיבלו כספים יגיעו בלילה ויחרימו סחורה. במפעל מועסקים 32 עובדי ייצור בעלי משפחות. ההסתדרות: "זו תחילתה של מלחמה, אבל היינו כבר במשברים קשים מאלה בפולגת ובבגיר"
משבר במפעל "נגריית תדהר" שבקרית-גת. עובדים במפעל התבצרו אמש (ד') במקום, והציבו שמירה בשערי המפעל, לאחר שלוועד העובדים נודע כי ספקים שלא קיבלו תשלום מתכננים להוציא בחשאי במהלך הלילה חומרי גלם ומוצרים מוגמרים. פעולת העובדים התבצעה בהתייעצות עם מועצת הפועלים המקומית, על רקע משבר כלכלי אליו נקלע המפעל אשר לטענת העובדים הביא לפגיעה בזכויותיהם.

 
הלילה מתחיל שעון החורף PDF הדפסה דוא
חדשות - חדשות
שבת, 11 ספטמבר 2010 11:32
למרות המחאה ולמרות העצומות  הלילה  ב-02:00 לפנות בוקר יוזזו מחוגי השעון שעה אחת לאחור
שעון החורף נכנס הלילה לתוקפו: ב-02:00 לפנות בוקר יוזזו מחוגי השעון שעה אחת לאחור, לשעה 01:00.
בשבועות האחרונים התגברה המחאה הציבורית סביב סוגיית שעון החורף; בין השאר, חתמו רבבות אזרחים על עצומה להחרמת שעון החורף. יוזמי העצומה טענו כי שעון החורף, שנכנס השנה לתוקף מוקדם מהרגיל, מקצר את זמן האיכות של הורים עם ילדיהם, מגביר את הסיכון לתאונות דרכים ועולה למשק מאות מיליוני שקלים.
מי שהרים את הכפפה הוא ח"כ ניצן הורוביץ אשר הניח על שולחן הכנסת הצעת חוק למעבר לשעון חורף ביום ראשון האחרון שלפני 1 בנובמבר, "במטרה להתאים את שעון החורף של ישראל עם מדינות העולם". לדבריו, עקב המעבר המוקדם כל כך לשעון החורף, תשקע השמש כבר בשעה 17:49.
 
דירוג הרשויות המקומיות של BDI – קרית גת עלייה חדה PDF הדפסה דוא
חדשות - חדשות קרית גת
שבת, 04 ספטמבר 2010 04:35

דירוג הרשויות המקומיות של BDI: העיר היציבה ביותר בישראל - ראשון לציון מחליפה השנה את אשדוד במקום הראשון בדירוג היציבות הפיננסית; ערים שירדו בדירוג: רמת גן8.jpg ורעננה מדירוג הרשויות המקומיות שפירסמה אתמול קבוצת BdiCoface לשנת 2010, המתבסס על נתוני הדו"חות המבוקרים של הרשויות המקומיות לשנת 2008, עולה כי ראשון לציון היא העיר היציבה ביותר בישראל. הדירוג בודק את מדדי היציבות והיעילות של 144 ערים ומועצות מקומיות בישראל ומתבסס על פרמטרים כגון מצב פיננסי, תקציב לתושב, גירעון ואחוז גבייה.
ראשון לציון מחליפה את אשדוד שכיכבה בראש הרשימה בשנתיים האחרונות. אחרי אשדוד, הממוקמת במקום השני, ניצבות הרצליה, חולון ואשקלון. פתח תקוה עלתה מהמקום העשירי למקום השביעי וחולון שמרה על מקומה. עוד בעשיריה הראשונה נמצאות כרמיאל, רמת גן, תל אביב ורעננה. בעוד תל אביב שמרה על המקום התשיעי גם השנה, רמת גן ירדה בדירוג מהמקום החמישי למקום השמיני, ורעננה מהמקום העשירי למקום השביעי.
שינויים נוספים בולטים ביחס לשנה הקודמת נרשמו בכפר סבא שעלתה ארבעה מקומות למקום ה-13 וקרית גת, שעלתה מהמקום ה-25 למקום ה-15. ירידות בולטות רשמו עיריות עכו מהמקום ה-15 למקום ה-21 ואילת מהמקום ה-20 למקום ה-26.

קרא עוד...
 
<< התחלה < הקודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סיום >>

עמוד 6 מ- 20

התחבר לקהילהמי מחובר

יש לנו 1 אורח מחוברים